AD_ACNE_WORRIED-WOMAN-LOOKING-IN-MIRROR_LARGE_2021
Obsah

Péče o pleť se sklonem k akné

Pupínky, lesk, černé tečky: může to ve vás vyvolávat špatné vzpomínky.  
Akné, které je charakteristickým znakem dospívání, se těžko uniká. Ačkoli tento problém v průběhu let většinou mizí, nezřídka přetrvává i v dospělosti, zejména u žen. Pokud se vás to týká, nezoufejte, nemusí to tak být: máme řešení!

Léčba aknózní pleti

AD_HYDRATING_WOMAN-FACE-HANDS_LARGE_2021 500x500

Léčba akné: jak zklidnit podrážděnou pleť?

Některé způsoby léčby akné, zejména ty na předpis, nejsou k pokožce šetrné. Je to cena, kterou musíte zaplatit za to, že se akné zbavíte, ale to neznamená, že byste neměli svou oslabenou pleť hýčkat. Tady je několik tipů, jak zklidnit pokožku podrážděnou medikamentózní léčbou.

 

Ošetření akné a podrážděné pleti
AD_LIFE-MOMENTS_TEENAGERS-FRIENDS_LARGE_2021 500x500

Pleť se sklonem k akné: jak o ni pečovat

Chcete-li bojovat proti jizvičkám způsobeným akné, musíte zavést (a dodržovat!) správnou strategii péče o pleť. Od dokonalé pleťové hygieny po výběr a vyloučení konkrétních produktů: objevte seznam našich odborníků proti akné pro zdravější (a krásnější) pleť. 

Rutina při akné
AD_ACNE_WOMAN-LOOKING-IN-MIRROR_LARGE_2021 500x500

Akné dospělých: jak se s ním lépe vyrovnat?

Tato patologie, která je často považována za specifickou pro období dospívání, postihuje i dospělé ženy, pro které je návrat nebo výskyt těchto nedokonalostí problémem. Vězte, že nejste samy a že existují způsoby, jak se cítit lépe i s akné. 

Akné dospělých
Zpět na začátek