Hydratační péče o obličej

Hydratační péče o obličej

Potřebujete hydratovat, zklidnit a dodat výživu křehké pleti obličeje? Objevte hydratační produkty A-DERMA pro péči o obličej s ekologicky pěstovaným dermatologickým ovsem Rhealba®.

3 výsledky "Hydratační péče o obličej"

Další informace o hydratačních přípravcích na obličej
Další informace o hydratačních přípravcích na obličej

Jaký krém používat k hydrataci obličeje?

Vaše pleť svědí, je pnoucí, mdlá a hrubá na dotek? Hydrolipidová vrstva pokožky, která slouží jako ochranná bariéra proti vnějším vlivům (znečištění, změna ročních období atd.), je zjevně narušena a znemožňuje pokožce zachovat si svou přirozenou vlhkost. V důsledku toho je vaše pokožka dehydrovaná, suchá a citlivější. Proto je nezbytné denně používat hydratační krém na obličej, který poskytne potřebné aktivní látky pro posílení kožní bariéry, hydrataci a obnovení rovnováhy pleti. Tento hydratační krém na obličej vám pomůže získat zpět jemnou a příjemnou pleť.

Abyste vyhověli potřebám své pleti, je nezbytné používat hydratační krém přizpůsobený vašemu typu pleti. Pro normální až smíšenou pleť zvolte lehký krém, který jemně hydratuje. který zajistí intenzivní hydrataci a zásobí pleť nezbytnými tuky. V případě velmi suché pokožky, která pne a svědí, použijte kromě krému také přípravek, který ji intenzivně vyživí a bude chránit před vysušením.

Objevte všechny naše odborné rady pro péči o křehkou pleť.

Jak zajistit hydrataci obličeje?

Abyste své tváři dodali potřebnou hydrataci a zářivý vzhled, mělo by být každodenní používání hydratačního krému základem vaší pravidelné péče. Začněte nanesením séra na čistou pleť bez make-upu. Připravuje pleť na další péči a zvyšuje účinnost hydratačního krému, který použijete následně. Pleťové krémy A-DERMA lze používat ve dne i v noci.

Kromě běžné péče o obličej vám s hydratací hlubší vrstvy pokožky pomůže pití dostatečného množství vody (1,5 l denně). Nezapomeňte, že na vaši pleť a její kvalitu má vliv také zdravá strava. Zaměřte se na potraviny bohaté na vitamin C, vitamin A a omega-3 mastné kyseliny, ale také rostlinné oleje a ořechy.

Pokud vás zajímají naše hydratační přípravky péče o obličej, mohlo by se vám také líbit:

Naše organická řada péče o obličej: Biology

Naše produkty péče o obličej pro suchou nebo velmi suchou pleť

Zpět na začátek