Krém proti škrábání a produkty péče

Krém proti škrábání a produkty péče

Cítíte svědění? Vaše křehká pokožka je suchá, nebo má sklon k atopii: objevte péči A-DERMA proti škrábání s ekologicky pěstovaným dermatologickým ovsem Rhealba®.

10 výsledky "Krém proti škrábání a produkty péče"

Zjistěte více o produktech péče, které zmírňují svědění
Zjistěte více o produktech péče, které zmírňují svědění

Jak zklidnit intenzivní pocit svědění

Co je lepší, než zklidnit intenzivní pocit svědění? Zabránit mu úplně! Abyste snížili četnost vzplanutí svědění, je nezbytné, abyste v rámci každodenní péče používali přípravky určené pro pokožku se sklonem k atopii. 
Pokud se však svědění objeví, je důležité ho rychle zmírnit. Naše první rada zní: odolejte nutkání škrábat se. Místo škrábání do postiženého místa jemně vmasírujte krém proti škrábání. 
Protože chlad také zmírňuje pocity svědění, můžete výrobek uložit do chladničky, aby se vám při aplikaci ještě více ulevilo. Pro okamžitou úlevu použijte osvěžující, ultra zklidňující sprej proti škrábání. Odvést pozornost od nutkání škrábat se, můžete také meditačními cvičeními nebo zaměřením pozornosti na jinou aktivitu.  
Pokud vás zajímají naše zvláčňující přípravky pro atopickou pokožku, objevte naši řadu přípravků pro suchou pokožku se sklonem k atopickému ekzému: EXOMEGA

Zpět na začátek