AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_DP-ENGAGEE_MAINS-AVEC-PLANTULES_2021

A-DERMA, angažovaná značka

Zodpovědná rostlinná dermatologie

Již 40 let se věnujeme jedinečnému přístupu, který kombinuje to nejlepší z přírody s nejmodernějšími vědeckými poznatky

Naší hlavní prioritou je samozřejmě přispívat k dobrému stavu křehké pokožky.
Rovněž se ale zavazujeme chránit přírodu, náš neocenitelný zdroj, tím, že se snažíme co nejvíce minimalizovat náš dopad.
Chceme však dokázat víc: každý den vytvářet ještě účinnější dermokosmetiku, zakotvenou v přístupu Vědomé péče* Pierre FABRE.
Ve společnosti A-DERMA jsme se rozhodli přijmout hluboký závazek vůči lidstvu a přírodě bez kompromisů a s pokorou si uvědomujeme, že když je přístup upřímný, cesta je dlouhá.

*Užitečná a zodpovědná dermokosmetika

AD_BABY_ MOTHER-AND-BABY-HANDS_LARGE_2021

Zavázaná
lidstvu

Co nás pohání? Každodenní snaha o vytvoření blahobytu. Blahobyt křehké pokožky tím, že jí nabízíme produkty, které jsou stále více přizpůsobeny jejím potřebám, a zaručujeme naprostou transparentnost.
Ale také našich zaměstnanců, našich partnerských zemědělců, našich dodavatelů a nejchudších a nejzranitelnějších lidí. Jsme přesvědčeni, že pokroku a inovací nelze dosáhnout bez hlubokého respektu k lidem. 

Naše závazky vůči lidem

Zavázaná 
přírodě

Výjimečná účinnost našich výrobků pochází z přírody. Je proto naší povinností vrátit přírodě to, co ona dává nám, a ještě něco navíc. Od rozhodnutí praktikovat ekologické zemědělství spojené s agroekologií pro naše plodiny až po způsob, jakým vytváříme stále více ekologicky navržených přípravků, jsme odhodláni realizovat strategii a partnerství, která aktivně snižují náš dopad na tuto zemi, která nám dává to nejlepší.

Náš závazek k přírodě

AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_DP_AVOINE-PLANTULE-SOLEIL_2021
Zpět na začátek