Péče o pleť s BIO certifikací

Péče o pleť s BIO certifikací

Objevte první BIO a zároveň dermatologické přípravky pro péči o obličej značky A-DERMA s BIO certifikací COSMOS ORGANIC od ECOCERT. Tyto přípravky jsou bez parfemace a byly testovány pod kontrolou dermatologů a oftalmologů.

7 výsledky "Péče o pleť s BIO certifikací"

Další informace o certifikované organické péči o obličej
Další informace o certifikované organické péči o obličej

BIO péče o obličej, ale pro jaké typy pleti je určena? 

Ať už máte normální, suchou nebo smíšenou pleť, organická péčepro křehkou pleť je výborným řešením. Certifikát organického zemědělství na BIO kosmetice je zárukou, že nejméně 95 % složek rostlinného původu v použitém přípravku péče o pleť je vypěstováno v souladu s pravidly ekologického zemědělství.
Ekologický výrobek potvrzuje, že jeho složky jsou z 95 až 100 % přírodní, nepocházejí z ropných látek (méně než 2 %), a jsou tedy šetrné k citlivé pokožce. BIO produkty péče o pleť jsou účinné a z většiny složeny z přírodních složek. Kromě péče o vaši tvář pomáhá jejich výrobní proces chránit životní prostředí. 

Jaké BIO přípravky na pleť obličej vybrat?

Přesvědčily vás BIO přípravky? V řadě BIOLOGY , která je v souladu s přísnými kritérii organické kosmetiky, najdete sadu certifikovaných BIO přípravků nezbytných pro komplexní péči o pleť obličeje. Přípravky péče o obličej z řady BIOLOGY jsou nejen certifikované jako organické, ale jsou také testovány pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou a na alergické pokožce, aby byla zajištěna optimální snášenlivost i pro nejcitlivější typy pleti. Certifikované organické krémy a přípravky pro péči o pleť obličeje jsou řadě BIOLOGY bez parfemace a obsahují minimální množství složek. BIO certifikovaný organický krém na obličej pro hydrataci pleti, čisticí mléko, micelární voda, ale také péče proti zarudnutí, zklidňující nebo vyživující péče jsou přípravky řady BIOLOGY vhodnéna různé problémy křehké pleti.

Zpět na začátek