PROTECT KIDS PROTECT Sprej pro děti SPF 50+

Permanentní

Chrání

Tento dětský opalovací krém ve spreji chrání křehkou pokožku před škodlivými účinky slunečního záření, posiluje kožní bariéru* a pomáhá chránit buněčný kapitál.

Bez vůně, nelepivý, voděodolný

Ekologické filtry. Oves Rhealba®, pocházející z ekologického zemědělství.

Sprej
Koupit online

Lze použít pro Děti

Phototype Všechny fototypy od I do VI

Vhodné pro Tělo - tvář

Typy pleti Jemná kůže

Potřebuje Sluneční ochrana

Vyrobeno v Francie

*Ex-vivo test

**Testováno in - vitro

A-DERMA PROTECT SPREJ PRO DĚTI SPF 50+ chrání, posiluje a pomáhá bránit DNA buněk u křehké pokožky dětí. Jeho složení bez parfemace se snadno nanáší díky praktickému rozprašovači. Voděodolný.

Ekologické filtry. Oves Rhealba®, pocházející z ekologického zemědělství.

AD_WEBSITE_ PDP_OAT_BLOC_2021 477x477

Oves Rhealba®

:

jediný svého druhu

Oves Rhealba®, náš poklad pěstovaný v ekologickém zemědělství, je rostlinná aktivní látka s obnovujícími, zklidňujícími a regeneračními dermatologickými vlastnostmi, která je obsažena ve všech našich přípravcích.

OVES RHEALBA®

Složení

Složení

WATER (AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. DICAPRYLYL CARBONATE. METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO]. GLYCERIN. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE. DIISOPROPYL ADIPATE. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. CETEARYL ISONONANOATE. LAURYL GLUCOSIDE. POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE. DECYL GLUCOSIDE. C10-18 TRIGLYCERIDES. AVENA SATIVA (OAT) SPROUT OIL. BENZOIC ACID. CAPRYLYL GLYCOL. CITRIC ACID. DISODIUM EDTA. GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. PROPYLENE GLYCOL. SORBITAN ISOSTEARATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL ACETATE. TRIBEHENIN. XANTHAN GUM

Spotřebiteli se doporučuje, aby před zakoupením výrobku systematicky kontroloval jeho složení.

Olej z výhonků ovsa Rhealba®

Chrání a posiluje křehkou kůži vystavenou slunci.

Ekologicky odpovědné filtry

Ekologicky odpovědné filtry

Ekologicky odpovědné filtry A-DERMA schválené nezávislými laboratořemi. Používáme ekologicky odpovědné filtry: v rámci našeho přístupu k ekologické odpovědnosti jsme naše filtry vyvinuli v nezávislých laboratořích, které prokázaly, že naše filtry A-DERMA PROTECT nemají žádný vliv na zástupce mořského prostředí, zejména na korály.

PŘEČÍST SI VÍCE

Tento přípravek je vyrobený ekologicky

 • Ekologicky odpovědné filtry 
 • OVES RHEALBA® z ekologického zemědělství
 • INFORMACE PRO VEGANY: žádné složky živočišného původu
 • Recyklovatelná plastová lahev
ECO-CONCEPTION - image SQUARE PNG
Použití

Frekvence používání

Několikrát denně

Aplikujte sprej před pobytem na slunci a aplikaci často opakujte, abyste si udrželi ochranu, zejména po plavání nebo po osušení a zpocení.

Před pobytem na slunci aplikujte v dostatečném množství (například v průměru 4 střiky na předloktí dítěte).

Jakékoli nižší množství sníží úroveň ochrany.

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když používáte ochranu proti slunci. Příliš dlouhá sluneční expozice může být nebezpečná.

Pamatujte :

Nevystavujte kojence a malé děti slunci.

Nevystavujte se slunci mezi 11. a 16. hodinou.

Používejte ochranný oděv (klobouky, brýle, tričko).

Nevdechujte.

Nestříkejte do očí.

AD_WEBSITE_PICTOS-PROTECT

 Nezapomeňte

 • se nevystavovat slunci mezi 11. a 16. hodinou.
   
 • Nevystavujte slunci kojence a malé děti.
   
 • Používejte ochranné oblečení: klobouky, čepice, trička s dlouhým rukávem, sluneční brýle.
Často kladené otázky

SPF je zkratka pro ochranný faktor proti slunečnímu záření.
Označuje stupeň ochrany, který poskytuje přípravek na ochranu proti slunci. Je tedy úměrný procentu UV záření, které přípravek absorbuje. Čím je vyšší, tím více chrání před UV zářením (ultrafialové sluneční záření, které může mít škodlivé účinky na kůži).

Rozhodně! Způsobuje opožděnou oxidaci a napadení buněk přetrvává i po vystavení slunci. Nejlepším způsobem, jak tomuto opožděnému účinku čelit, je hydratací. Složení našeho hydratačního reparačního mléka PROTECT AH je obzvláště vhodné pro intenzivní hydrataci pokožky po opalování a má antioxidační účinky.

Ne, naše přípravky nejsou testovány na zvířatech. Testování kosmetických výrobků na zvířatech je v Evropské unii od roku 2004 zakázáno a od roku 2013 je zakázáno testování složek používaných k jejich výrobě.
Jako průkopníci tohoto přístupu používáme od roku 1995 inovativní modely rekonstruované kůže, abychom zajistili bezpečnost a účinnost našich výrobků před zahájením testování in vivo na dobrovolnících. Toto testování se pak provádí pod dohledem dermatologů.

Back to top