PROTECT Transparentní fluid SPF 50+

Stálá nabídka

Chrání

Tento transparentní fluid na ochranu při opalování chrání křehkou pokožku před škodlivými účinky slunečního záření, posiluje kožní bariéru** a pomáhá chránit buněčný kapitál.

Jemná parfemace, rychlá absorpce do 3 vteřin, nelepí, je voděodolný

Ekologické filtry. Oves Rhealba®, pocházející z ekologického zemědělství.

Tuba

Lze použít pro Dospělí

Fototyp Všechny fototypy od I do VI

Vhodné pro Obličej

Typy pleti Smíšená pleť - Mastná pleť

Vaše potřeba/-y Sluneční ochrana

Vyrobeno v Francie

Profil tohoto výrobku se v současné době vylepšuje, aby se optimalizoval jeho sociálně-ekologický dopad.
AD_WEBSITE_ PDP_OAT_BLOC_2021 577x577 bloc avoine

Oves Rhealba®

:

jediný svého druhu

Oves Rhealba®, náš poklad pěstovaný v ekologickém zemědělství, je rostlinná aktivní látka s obnovujícími, zklidňujícími a regeneračními dermatologickými vlastnostmi, která je obsažena ve všech našich přípravcích.

OVES RHEALBA®

Složení

Složení

WATER (AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO]. DIISOPROPYL ADIPATE. ISODECYL NEOPENTANOATE. SILICA. DICAPRYLYL CARBONATE. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE. ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE. POTASSIUM CETYL PHOSPHATE. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. DECYL GLUCOSIDE. 1,2-HEXANEDIOL. C10-18 TRIGLYCERIDES. VP/EICOSENE COPOLYMER. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. AVENA SATIVA (OAT) SPROUT OIL. BENZOIC ACID. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. PROPYLENE GLYCOL. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL ACETATE. TRIBEHENIN. XANTHAN GUM

Spotřebiteli se doporučuje, aby před zakoupením výrobku systematicky kontroloval jeho složení.

Olej z ovsa Rhealba®

Chrání a posiluje křehkou pokožku vystavenou slunci.

AD_MARINE-ECOSYSTEM_REEF_SQUARE_2021-472-472

Netoxické sluneční filtry

V rámci našeho přístupu k ekologické odpovědnosti jsme nechali všechny naše filtry vyhodnotit nezávislými laboratořemi, které prokázaly nulový dopad filtrů A-DERMA PROTECT na jeden druh korálů, jeden druh fytoplanktonu a jeden druh zooplanktonu. Vědecké studie těchto klíčových modelů mořské biodiverzity*.

                    

*A-DERMA PROTECT filtry byly testovány v laboratoři Observatoire Océanologique v Banyuls-sur-Mer, která je partnerem Evropského centra mořských biologických zdrojů, a to na 3 klíčových druzích mořské biodiverzity – jednom druhu korálů, jednom druhu fytoplanktonu a jednom druhu zooplanktonu – v koncentracích reprezentativních pro koncentrace v životním prostředí. 
 Stien, D. et al. A unique approach to monitor stress in coral exposed to emerging pollutants. Scientific Reports 10, 9601 (2020). 
https://www.nature.com/articles/s41598-020-66117-3

Thorel, E. et al. Effect of 10 UV Filters on the Brine Shrimp Artemia salina and the Marine Microalga Tetraselmis sp. Toxics 8, 29 (2020).
https://www.mdpi.com/2305-6304/8/2/29

Ekologicky odpovědné filtry

Ekologicky odpovědné filtry

Ekologicky odpovědné filtry A-DERMA schválené nezávislými laboratořemi. Používáme ekologicky odpovědné filtry: v rámci našeho přístupu k ekologické odpovědnosti jsme naše filtry vyvinuli v nezávislých laboratořích, které prokázaly, že naše filtry A-DERMA PROTECT nemají žádný vliv na zástupce mořského prostředí, zejména na korály.

 PŘEČÍST SI VÍCE

UŽÍVÁNÍ

Frekvence užívání

Několikrát denně

Aplikujte před pobytem na slunci a aplikaci často opakujte, abyste si udrželi ochranu, zejména po plavání nebo po osušení a zpocení.

Naneste dostatečné množství přípravku na obličej a krk (pro dospělé).

Jakékoli nižší množství sníží úroveň ochrany.

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když používáte ochranu proti slunci. Příliš dlouhá sluneční expozice může být nebezpečná.

Pamatujte :

Nevystavujte kojence a malé děti slunci.

Nevystavujte se slunci mezi 11. a 16. hodinou.

Používejte ochranný oděv (klobouky, brýle, tričko).

Vyhněte se kontaktu s očima.

Pokud se výrobek dostane do očí, důkladně je vypláchněte.

AD_WEBSITE_PICTOS-PROTECT

 Nezapomeňte

  • se nevystavovat slunci mezi 11. a 16. hodinou.
     
  • Nevystavujte slunci kojence a malé děti.
     
  • Používejte ochranné oblečení: klobouky, čepice, trička s dlouhým rukávem, sluneční brýle.

Péče o pleť

Chrání před sluncem

 Transparentní fluid SPF 50+
PROTECT
Transparentní fluid SPF 50+

Obnovuje po opalování

 Transparentní fluid SPF 50+
PROTECT
Hydratační reparační mléko po opalování

Mohlo by se vám také líbit

Hydratační reparační mléko po opalování

PROTECT AH Hydratační reparační mléko po opalování

Zklidňuje - Hydratuje

Často kladené otázky

SPF je zkratka pro ochranný faktor proti slunečnímu záření.
Označuje stupeň ochrany, který poskytuje přípravek na ochranu proti slunci. Je tedy úměrný procentu UV záření, které přípravek absorbuje. Čím je vyšší, tím více chrání před UV zářením (ultrafialové sluneční záření, které může mít škodlivé účinky na kůži).

Rozhodně! Způsobuje opožděnou oxidaci a napadení buněk přetrvává i po vystavení slunci. Nejlepším způsobem, jak tomuto opožděnému účinku čelit, je hydratací. Složení našeho hydratačního reparačního mléka PROTECT AH je obzvláště vhodné pro intenzivní hydrataci pokožky po opalování a má antioxidační účinky.

Ne, naše přípravky nejsou testovány na zvířatech. Testování kosmetických výrobků na zvířatech je v Evropské unii od roku 2004 zakázáno a od roku 2013 je zakázáno testování složek používaných k jejich výrobě.
Jako průkopníci tohoto přístupu používáme od roku 1995 inovativní modely rekonstruované kůže, abychom zajistili bezpečnost a účinnost našich výrobků před zahájením testování in vivo na dobrovolnících. Toto testování se pak provádí pod dohledem dermatologů.

Zpět na začátek