28 výsledky "Péče o pleť obličeje"

  • 1 (current)
  • 2
  • 1 (current)
  • 2
Zjistěte více o péči o obličej
Zjistěte více o péči o obličej

Jak vybrat krém na obličej?

Krém na obličej by měl být vhodný pro váš typ pleti. Normální, suchá, mastná a náchylná k akné nebo reaktivní a náchylná k začervenání: každý typ pleti má svůj vlastní krém. Než si vyberete vhodný krém na obličej, musíte vědět, jaký máte typ pleti. A-DERMA má pro vás několik tipů pro péči o obličej podle typu vaší pleti. 

Pro suchou a dehydrovanou pleť, které velmi chybí voda, doporučujeme hydratační krém nebo dokonce výživný krém, pokud je pleť velmi suchá.

Suchou pleť se sklonem k atopickému ekzému nejlépe ošetříte speciálním krémem na obličej, například emolienčním krémem. 

Pokud máte pokožku, se sklonem k začervenání, nebo je reaktivní a má tendenci se nadměrně zahřívat, bude zapotřebí dermatologický hydratační a zklidňující krém na obličej, který se účinně vypořádá s každodenním začervenáním a nepříjemnými pocity.

Pro pleť se sklonem k akné je důležité zvolit krém, který pomáhá redukovat černé tečky a pupínky a zároveň pleť hydratuje a zmatňuje.

Bez ohledu na typ pleti by se tyto krémy měly nanášet jednou denně nebo v případě potřeby i častěji, a to na pleť vyčištěnou přípravkem vhodným pro daný typ pleti.

Produkty A-DERMA: značka dermatologické péče o obličej, specializovaná na křehkou pleť

Produkty A-DERMA specializované na křehkou pleť využívají oves jako srdce dermatologické péče o obličej a tělo. Všechny naše produkty jsou dermatologicky testovány, aby byla zaručena jejich účinnost a optimální snášenlivost. Křehká pleť má, i bez ohledu na věk, svá specifika. Naším posláním je pečovat o pleť co nejpřirozenějším způsobem.

Proto používáme ekologicky pěstovaný oves Rhealba®, jehož výjimečné dermatologické vlastnosti jsou součástí všech našich produktů. Oves Rhealba® obsahuje aktivní molekuly s jedinečnými dermatologickými vlastnostmi prospěšnými pro obličej a tělo. Tento úžasný dar přírody je předmětem 6 registrovaných patentů a významně přispívá ke zklidnění, obnově rovnováhy a regeneraci křehké pokožky.

Pokud vás zajímají naše krémy na obličej, mohlo by se vám také líbit:

Naše řada péče o obličej Biology

Naše certifikované organické produkty pro péči o obličej

 

 

Zpět na začátek