AD_SCARS-SCAR-MASSAGE_LARGE_2021
Obsah

Krok, který potřebujete znát k redukci jizvy

Kůže se nikdy nebrání troše pomoci, aby vypadala co nejlépe. Zejména pokud jde o její hojení! Je pravda, že se dokáže obnovit sama, ale pokud se chcete vyhnout nevzhledným jizvám, můžete jí poskytnout cennou pomoc. Tajemství? Musíte ji masírovat! 

Masáž jizvy: proč?

Protože je to pro vaši pokožku dvojitý bonus. Masáží zvýšíte pružnost pokožky. Masáž zmírní bolestivé pocity a navodí pocit pohody. Masírování jizvy také zajistí, že bude méně viditelná. 

Jak jizvu masírovat?

Jste připraveni na masáž? Nic nemůže být jednodušší, za méně než dvě minuty se z vás stane skutečný odborník na masáž jizev:

  1. Naneste na jizvu specifický ošetřující přípravek a krouživými pohyby ji masírujte ukazováčkem a prostředníčkem.
  2. Sevřete jizvu mezi prsty a jemně ji nadzvedněte, aby se kůže uvolnila.
  3. Hněťte a rolujte jizvu tak, že kůži stisknete a budete jí rolovat mezi prsty.
     

Jak často by se měla jizva masírovat?

Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete jizvu masírovat dvakrát denně, vždy po 2 až 3 minutách. Malý moment jen pro vás, užijte si ho...

Abyste na to nezapomínali, nastavte si upozornění ve svém telefonu! Vaše kůže vám za to poděkuje.
 

Jaký přípravek byste měly používat k masáži jizvy?

Péči speciálně přizpůsobenou masáži! Textura oleje usnadňuje provádění masáže, nejlépe gelovo-olejová, která umožňuje rychlé roztírání, aniž by stékala jako klasický olej. Navíc po chvíli zkapalní, a to na dostatečně dlouhou dobu, aby bylo možné masáž dokončit. Tento specifický přípravek má účinek proti zanechávání skvrn, hydratuje kůži, zabraňuje vzniku hnědých skvrn a také kůži zklidňuje.

Použitý přípravek také udržuje pokožku dobře hydratovanou a vlhkou, což je pro dobré hojení nezbytné! Dobré hojení znamená méně stop.
 

Masáž: pokud to bolí, mám pokračovat?

Pokud to bolí, příliš tlačíte. Nejlepší je jemná, pomalá masáž: během masáže můžete pociťovat určité nepohodlí. Pokud je bolest příliš velká, neváhejte snížit délku masáže a tlak.

EPITHELIALE A.H.

Masážní gel-olej

Tento masážní gel-olej lze aplikovat dvakrát denně. Napomáhá redukovat viditelnost jizev* a strií.

*Jizvy po obnově epidermis.

EPITHELIALE A.H Masážní gel-olej
EPITHELIALE A.H.

AD_WEBSITE_PICTO_BLOC-PUSH-ARTICLE_2021

Další informace 

Další rady pro křehkou pokožku
 

AD_WEBSITE_ PDP_OAT_BLOC_2021 477x477

Oves Rhealba®: jedinečný

Oves Rhealba®, náš poklad vypěstovaný v ekologickém zemědělství, je rostlinná aktivní látka s obnovujícími, zklidňujícími a regeneračními dermatologickými vlastnostmi, která je obsažena ve všech našich výrobcích. 

OVES RHEALBA®

Zpět na začátek